Amazon, İstanbul’un belirli bölgeleri için aynı gün teslimat yapıyor

Genelde internet üzerinden yapılan alışverişlerde 1-3 gün ortası teslimat müddetleri mevcut ve müşterilerin büyük kısmı da bunu kabul etmiş durumda. Bununla birlikte birebir gün teslim edilmesi gereken acil muhtaçlıklar da olabiliyor.

Muhakkak bölgeler

Amazon.com.tr platformu İstanbul’un makul bölgeleri için birebir gün teslimat hizmeti vermeye başladığını duyurdu. Yeni servis sabah 10:30’a kadar verilen siparişlerin tıpkı gün içinde adrese teslim edilmesini sağlıyor.

Yalnızca Amazon.com.tr tarafından satılan ve gönderilen tüm eserler için geçerli hizmetle Pazartesi’den Cumartesi’ye saat sabah 10:30’a kadar verilen siparişler birebir gün akşam 17.00-21.00 saatleri ortasında teslim ediliyor.

Televizyondan tost makinesine, cep telefonundan kitaba, kahve makinesinden çocuk oyuncaklarına kadar birçok farklı eser kümesinde geçerli Tıpkı Gün Teslimat hizmetinde asgarî sepet fiyatı aranmıyor.

Amazon hesabınızda oturum açtıysanız ve eser detayları sayfasında teslimat yeri olarak uygun bir adres seçtiyseniz, eseri sipariş etmek için ne kadar müddet kaldığını gösteren bir vakit penceresi çıkıyor. Tıpkı Gün (Akşam Teslimat) seçeneğini de burada görebilirsiniz. Amazon.com.tr müşterileri birebir gün teslimat hizmetinden 12.90 TL karşılığında faydalanabiliyor.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir