Xiaomi, 23 Nisan’da yeni LED TV’lerini tanıtacak

Xiaomi, yalnızca akıllı telefonları ile tanınan bir şirket değil. Çinli teknoloji devi birebir vakitte birçok mesken elektroniği üretiyor. Bunlardan biri de uygun bir satış grafiği yakalayan LED TV‘leri. Xiaomi, 23 Nisan’da Çin’de yeni televizyon serisini tanıtacağı bir lansman aktifliği düzenleyeceğini açıkladı.
Şirket yeni televizyonlarının duyurulacağı tarihi açığa çıkaran bir toplumsal medya afişi yayınladı. Xiaomi TV üst seviye yöneticisi Li Xiaoshuang daha evvel yaptığı bir açıklamada, yeni eserlerin yakında lanse edileceğinin ve ay sonunda satışa hazır olacağının sinyalini vermişti.

Art panel estetiğine odaklanılacak

Yeni TV’lerle ilgili çok fazla şey bilinmese de Xiaomi’nin yeni jenerasyon televizyonlarının art panel estetiğine daha fazla odaklanacağı bildiriliyor. Bu genelde markaların görmezden geldikleri bir şey.
Xiaomi’nin akıllı TV’leri esasen ince bir yapıya sahip ve estetik bir görünüm sunuyor.Yeni kuşak LED TV’lerin tasarım olarak bunun üzerine ne koyacağını çok kısa bir mühlet sonra daima birlikte göreceğiz. Yeni televizyonların kullanımı daha kolay olan PatchWall UI arayüzü ile gelmesi bekleniyor.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir