SSD’ler hakkında her şey! SSD hediyeli video!

Yeni videomuzda hayatımızın pek çok yerinde kullandığımız SSD’lere yakından bakıyoruz. Masaüstü bilgisayarlarda, sunucularda ve taşınabilir bilgisayarda karşımıza çıkan SSD’ler hayatımızda neleri değiştiriyor? Bilgisayardaki harddiski SSD ile değiştirirseniz ne olur? Videomuzda bu ve gibisi birçok soruya cevap veriyoruz. Ayrıyeten bir de Kingston UV500 SSD armağanımız var.

Videomuzda sadece SSD’lere yakından bakmıyoruz ayrıyeten bir hediyeyi de sizlerle buluşturuyoruz. Görüntü sonunda bir Kingston UV500 SSD sahibi olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenleri öğrenmek için görüntünün altındaki göz atabilirsiniz.

Artık lafı daha fazla uzatmadan sizi videomuzla baş başa bırakalım. Uygun seyirler…

SSD nedir? SSD ne işe fayda?

Uzun vakittir hayatımızda olan SSD’ler bilgisayar tecrübesini hızlandırmasıyla öne çıkıyor. Gelişimini sürdüren SSD’lerin artık daha küçük ve süratli olarak hayatımızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Performansı mekanik disklerden her vakit daha âlâ olan SSD’ler yeni çıkan form faktörleriyle çok daha yetenekli hale geldi. Tüm bunlar bilgisayar kullanıcılarının tecrübesini büsbütün yeniledi. Pekala, lakin SSD nedir?

Dataları depolamak için mekanik modülleri değil de bellek yongalarını ve dahili devreleri kullanan şoförlere SSD deniyor. SSD ne işe fayda? Sorusunun yanıtını ise hem videomuzda hem de aşağıda bulmanız mümkün.

View this post on Instagram

İkram vakti

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir