Instagram’dan üzen güncelleme!

Instagram güncelleme ile birlikte yeni bir uygulamaya başlayacak üzere duruyor. Son vakitlerde sık sık yeniliklerle gündeme gelen Instagram bir yandan da kullanıcı şifrelerini saklama skandalı ile uğraşıyor. Toplumsal medya platformu artık ise amacına beğeni saymayı koydu.

Instagram güncelleme haberi bu kere üzdü!

Instagram beğeni kısmı hepimiz için epey kıymetli. Bir postun ne kadar beğenildiği o postun bedelini ortaya koyan en kıymetli parametre olarak görülüyor. Aslında bu ne kadar gerçek tartışılır fakat genel görüş bu halde. Instagram artık bu kısımda bir değişiklik gidiyor. Postu kimlerin beğendiğini sadece sahibi görebilecek.

Instagram beğen butonu varlığını sürdürecek fakat fotoğrafı kimlerin beğendiğini sadece postun sahibi görebilecek. Bu yeniliği ortaya çıkaran, isabetli iddialarıyla tanınan Jane Manchun Wong oldu. Wong, paylaştığı fotoğraflarda Instagram beğeni kısmında bir değişiklik olduğunu gözler önüne serdi.

Oburlarının fotoğraflarını kimlerin beğendiğini görmek isteyenleri üzecek olan bu uygulama bakalım ne vakit son kullanıcıya ulaşacak?

Siz yeni Instagram güncelleme ayrıntısı ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Instagram beğeni butonu sizce fonksiyonunu kaybediyor mu?

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir