Huawei P30 Pro parçalarına ayrıldı!

Huawei’nin yeni amiral gemisi P30 Pro‘yu tanıtmasının üzerinden yaklaşık bir ay geçti. Kutu açılış ve ayrıntılı inceleme görüntüsünü sizlerle paylaştığımız Huawei P30 Pro bilhassa kamerasının yakınlaştırma yetenekleriyle dikkat çekiyor.

6.47 inç büyüklüğündeki OLED ekranı 1080×2340 piksel çözünürlük sunan Huawei P30 Pro gücünü 7 nm fabrikasyon süreci ile üretilen Kirin 980‘den alıyor. Bu işlemciye tercih edilen modele nazaran 6 GB yahut 8 GB RAM eşlik ediyor.

Aygıtlara uyguladığı dayanıklılık testleri ile popülerleşen JerryRigEverything, geçtiğimiz günlerde yayınladığı Huawei P30 Pro dayanıklılık testinin akabinde, bu sefer Huawei P30 Pro’yu kesimlerine ayırarak kullanıcıların karşısına çıktı.

Huawei P30 Pro modüllerine ayrıldı!

P30 Pro’nun kapağı, piyasadaki birçok akıllı telefon ile misal halde ısıtılarak açılıyor. IP68 sertifikası için hayli güçlü bir yapışkana sahip olan art kapağı, yan kısımlardan pena gibisi bir kesim ile yavaşça zorlayacak açmak gerekiyor.

Art tarafta parmak izi okuyucu olmadığı için kapak ile aygıt ortasında rastgele bir kablo bulunmuyor. Bu nedenle kapağı çıkarken aygıta ziyan verme riski ortadan kalkarken, birinci olarak kablosuz şarj donanımı ortaya çıkıyor.

Aygıtın anakart, batarya ve başka kesimlerine erişebilmek için kablosuz şarj donanımını üzerinde bulunduran hami plastiği çıkarmak gerekiyor.

Aygıtın epey sıkıntı söküldüğünü görebileceğiniz bu görüntünün profesyonellere yönelik olduğunu hatırlatmak isteriz. Aygıtınızı tamir etmek için sökmenizi tavsiye etmiyor ve doğabilecek sıkıntılara karşı sorumluluk kabul etmiyoruz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir