Konsol Oyuncularına Yeni Monitör: Philips Momentum

Philips monitörlerinin marka lisans ortağı MMD, Philips Momentum 326M6VJRMB 32 inçlik konsol oyun ekranının piyasaya çıktığını duyuruyor. Hem hobi gayeli oynayanlar için hem de tutkulu oyuncular için eşi gibisi görülmemiş bir sürükleyicilik seviyesi sunan bu monitör, 4K UHD ekrana, 60 Hz yenileme suratına ve oyun tecrübesini ekranın ötesine taşıyan ve geliştiren Ambiglow’a sahip. Ek olarak, Philips Momentum DisplayHDR 600, Adaptive-Sync ve düşük girdi gecikmesi sayesinde ultra keskin, akıcı ve canlı imajlar sunuyor. Üstün nitelikli DTS Sound ve cazip, çağdaş tasarım ile desteklenen Philips Momentum, oyuncuları heyecandan koltuklarının ucunda oturtuyor.

Bir sonraki düzey görüntüleme tecrübesi

MMD yeni monitörlerini tanıttı Yeni AOC ve Philips monitörleri görmek için Madrid’e gittik, yeni tanıtılan modelleri yakından değerlendirdik. İşte yeni AOC ve Philips monitörler!

UltraClear 4K UHD çözünürlük ile donatılmış, 3840 x 2160 piksele ve VESA sertifikalı DisplayHDR 600’e sahip 32 inçlik Momentum, oyuncuları direkt aksiyona girmeye davet ediyor. Ultra Wide-Color teknolojisi manzarayı geniş yelpazede renklerle sunduğundan her imgeyi daha parlak, daha büyüleyici yeşiller, kırmızılar ve maviler ile güzelleştiriyor. Üstelik düzgünleştirilmiş doğruluğa ve istikrara ek olarak, Philips Momentum 326M6VJRMB modeli, tıpkı vakitte oyun tecrübesinin kusursuz bir akıcılıkta olmasını da sağlıyor. Çığır açan Adaptive Sync teknolojisi, yırtılma olmayan imgeler sunduğundan kullanıcılar anda kalarak her oyun tecrübesinden daha da fazla keyif alabilirler.

Büsbütün sürükleyici cümbüş

Philips Momentum 326M6VJRMB modelinin sürükleyici tesirini daha da ağırlaştırmak için, yenlikçi Ambiglow teknolojisi, tecrübesi ekranın ötesine taşıyan, ayarlanabilir, uyarlanabilir bir art aydınlatma halesi oluşturuyor. Bu da, sinemaları, oyunları ve öteki cümbüş cinslerini daha da keyifli kılıyor. Üstelik, cümbüş tecrübesinde ses de değerli bir rol oynadığından, DTS Sound™ özelliği, monitörün sanal surround sesini optimize ederek diyalogları düzgünleştiriyor, güçlü baslar ve rastgele bir bozulma olmaksızın maksimize edlimiş ses düzeyi seviyeleri veriyor.

Optimal konfor garantili

İzleyicinin rahat etmesi koşul, işte bu yüzden Philips Momentum 326M6VJRMB kullanıcıların iyiliğini artırmaya yardımcı olmak için tasarlanmış çoklu özelliklere sahip. LowBlue Modu, gözleri kısa dalga uzunluğundaki mavi ışınlardan koruyor ve monitörün ayağı da daha fazla ergonomik rahatlık için hem -5/20 derecelik eğilme hem de 110 mm yükseklik ayarı sunuyor.

Philips Momentum 326M6VJRMB, 689 USD tavsiye edilen perakende fiyatından piyasada bulunabilecek.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir