Mortal Kombat 11 fragmanı yayınlandı!

Oyuncuların merakla beklediği ve 23 Nisan 2019‘da piyasaya çıkacak olan Mortal Kombat 11’in resmi tanıtım görüntüsü yayınlandı. Mortal Kombat 11 fragmanı ile epeyce kanlı olacağını gösteriyor. Şirket ayrıyeten Nintendo Switch oynanışı ile ilgili de bir görüntüyü kullanıcılara sundu. Yayınlanan görüntüler kullanıcıları daha heyecanlandıracağa benziyor.

Mortal Kombat 11 fragmanı ile heyecanlandırmaya devam ediyor!

NetherRealm Studios’un geliştirdiği Mortal Kombat 11‘de evvelden var olan karakterlerin yanında yeni karakterler de göreceğiz. NetherRealm Studios’un İdare Şurası Lideri Shaun Himmerick, oyuna çıktıktan sonra da dayanak vereceklerini, yeni içerikler ve yeni karakterler katacaklarını belirtmişti.

Himmerick “Oyun yayınlandıktan bir kaç ay sonra eklenmesi planlanan dehşet içerikler ve karakterler var.” demişti. Buna nazaran Mortal Kombat 11 yayınladıktan bir kaç ay sonra fiyatlı olacağını kestirim ettiğimiz DLC‘ler yayınlanacak.

Ayrıyeten isteyen kullanıcıların DLC’leri dönem kartı halinde alması için Mortal Kombat 11 Premium isminde bir sürüm de olacak. Mortal Kombat 11 kelam konusu Premium paketle birlikte 23 Nisan 2019‘dan itibaren PlayStation 4, PC, Xbox One ve Nintendo Switch üzerinden yayınlanacak.

Oyunun konusu ise kısaca şöyle açıklanmakta. Shinnok, Cassie Cage’e yenilir ve birtakım olaylar yaşanır. Raiden ele geçirdiği Elder God’a azaplar yapar. Jinsei ise yozlaşmıştır. Bu nedenle makûs bir karaktere bürünen şimşek yaradanının, Eartrealm ile ilgili kimi planları vardır.

Siz ne düşünüyorsunuz? Mortal Kombat 11 fragmanı ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Oyunu satın alacak mısınız? Oyun fiyatları konusunda ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda belirtiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir