Asgari ücretle alınabilecek en iyi bilgisayarlar!

Bütçeniz sonlu ve bir bilgisayar almak mı istiyorsunuz? Sizin için 2000 TL altı en âlâ bilgisayarlar ile ilgili bir liste hazırladık!

2000 TL altı en yeterli dizüstü bilgisayarlar!

Pekala nasıl bir laptop almalıyım? Bir laptopta en kıymetli üç öge işlemci, RAM ve Ekran Kartı olduğu hatırlatmakta yarar görüyoruz. Bu üç donanım eseri dizüstü bilgisayarların performansını yani suratını belirleyen donanımsal bileşenlerdir. Depolama tahlili de bir öbür kıymetli nokta. Listemizde fiyatlarından ötürü pek yer bulamasa da SSD’li eserler tercih etmekte yarar var.

Marka konusu ise bir öteki değerli öge. Burada dikkat etmeniz gereken servis ağının çok olduğu markaları seçmeye ihtimam göstermeniz. Bu sayede bir sorun yaşadığınızda bu sorunu çözmeniz daha kolay olacaktır.

HP 255 G6 Dizüstü Bilgisayar

Ekran boyutu 15.6 inç olan bu bilgisayarda panelin çözünürlüğü 1366’ya 768 olarak üretilmiş. Aygıtta 8GB RAM bulunuyor. RAM’in suratı ise 1866 MHz. Bu aygıtın değerli artılarından biri olarak yerini alıyor. AMD A6 işlemcisi kullanan bu bilgisayar 2.6 GHz sürate kadar çıkabiliyor. 1 TB depolama tahlili de bilgisayarın getirilerinden. Depolamanın HDD olması elbette bir eksi ancak bu ilerleyen periyotlarda SSD desteği ile değiştirilebilir. Aygıt internette Freedos olarak 1.799 TL fiyatla satılıyor. Freedos demek aygıtın içinde işletim sistemi bulunmaması demektir, fiyatsız birtakım Linux yazılımlarını kullanabileceğiniz üzere internetten uygun fiyatlara Windows 10 sertifikası da edinebilirsiniz. Aygıt 2000 TL altı en âlâ bilgisayarlar listemizde birinci sırada!

1 2 3 4 5 6

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir