iOS 12.3 Beta 3 yayınlandı! İşte detaylar

Apple son dönemde iOS güncellemelerine büyük bir sürat verdi.  25 Mart tarihinde yani yaklaşık bir ay evvel iOS 12.2 sürümünü kullanıcılar ile buluşturan Apple aktiflikten kısa bir müddet sonra iOS 12.3 Beta sürümünü yayınlamıştı.

8 Nisan tarihinde ise ikinci beta sürümünü yayınlayan teknoloji devi ortadan geçen iki haftalık müddetin akabinde iOS 12.3 Beta 3 sürümünü geliştiricilerin kullanımına sundu. Gelin, iOS 12.3 Beta 3’ün ayrıntılarına yakından bakalım.

iOS 12.3 Beta 3 çıktı!

iOS 12’nin son büyük güncellemesi olan iOS 12.3 Beta 3 ile TV uygulaması yeni bir dizayna kavuşuyor. Ana ekrana TV+ uygulaması eklenirken, Apple TV Remote ve Wallet üzere uygulamalarda iyileştirmeler / tasarımsal değişiklikler yapılıyor.

Hasılı 25 Mart tarihinde tanıtılan Apple servisleri için iPhone ve iPad‘ler hazır hale getiriliyor. iOS 12.3 Beta 3’ü yükleyebilmeniz için varsayım edebileceğiniz üzere cihazınızın UDID kaydının yapılmış olması, yani bir geliştirici hesabına sahip olmanız gerekiyor. Bir öbür seçenek ise uygun geliştirici profilini kullanmak.

iOS 12.3 hangi aygıtları destekliyor?

Apple’ın iOS 12.3 sürümünü destekleyecek aygıtlar şu biçimde;

– iPad Air
– iPad Air 2
– iPad Pro
– iPad 9.7
– iPad küçük 2
– iPad küçük 3
– iPad küçük 4
– iPod touch 6th
– iPhone 5s
– iPhone SE
– iPhone 6/6 Plus
– iPhone 6s/6s Plus
– iPhone 7/7 Plus
– iPhone 8/8 Plus
– iPhone X

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir