Otonom Tesla’da tuhaf video kaydı!

Dünyada oto-pilot teknolojisiyle hayli dikkat çeken Tesla arabalarında her geçen gün enteresan bir deneme ile karşı karşıya kalıyoruz. Artık de yetişkin içeriği üreten ünlü şirket, kendi kendine giden otonom Tesla Model X‘in içinde bir yetişkin içeriği çekti. Tesla bu sinema ile daha da yaygınlaşabilir.

Tesla’daki konsept çok sevildi!

Tesla’da çekilen sinema, yayınlanmasının akabinde görüntünün yer aldığı platformda en çok arananlar listesine girmeyi başardı. Bu şekil teknolojilerin değişik deneyler için kullanılması insanların bariz bir biçimde güzeline gidiyor. Tesla’da çekilen sinema de bunun en büyük delillerinden biri.

Lakin bu sinemaya birçok övgünün yanı sıra şikayet de yağdı. Yolda giderken otonom modunda kendi kendine giden arabanın her an yolda dert yaratma ihtimali insanları huzursuz etti. Sonuçta bu sinema, bir kaza ile de sonuçlanabilirdi (neyse ki sonuçlanmadı).

Tesla Model X çekilen sinema ile daha çok popülerlik kazanabilir. Ayrıyeten ilerleyen günlerde bu cins konseptler, benzeri sinemaları yapan şirketler tarafından daha da çoğaltılabilir. Natürel, bunu önümüzdeki günlerde göreceğiz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir