Rage 2 ile ilgili yeni bilgiler yayınlandı

Bir çok oyuncu tarafından heyecanla beklenen oyun Rage 2 ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Şirket, son olarak oyunun yol haritasını açıkladı.

Rage 2 ile ilgili liste yayınlandı

Fallout, Elder Scrolls üzere serileri ile tanınan Bethesda Software’in yeni oyunu Rage 2 bir çok oyuncu tarafından heyecanla bekleniyor.

Kelam konusu FPS (birinci şahıs nişancı) oyunu hakkında çabucak her gün yeni bilgiler yayınlanıyor. Bethesda Software oyunun yayınlanmasına kısa bir müddet kala, bugün oyun ile ilgili kıymetli bilgiler yayınladı. Şirket, oyunun 2019 yol haritasını resmen açıkladı.

14 Mayıs 2019 tarihinde resmen çıkacak oyun için beklentiler epey yüksek. Bunu fırsat bilen ve oyuncuları heyecanlandırmak isteyen Bethesda Software, bugüne kadar bir çok oyun içi manzara, kostüm dizaynları, araç dizaynları paylaştı.

Bugün paylaşılan yol haritasına nazaran Rage 2, neredeyse her ay yeni özellikler sunacak. Oyundaki kıyafet ve silah skinleri aydan aya gelişecek, oyuna genişleme paketleri eklenecek.

Grand Theft Auto serisinden alışkın olduğumuz hile sistemini de içerisinde barındıracak oyun, genişletilebilir hile sistemi sunacak. Bu sistem sayesinde oyundaki hileler daima olarak çoğalacak, bu hileleri keşfetmek ise oyunculara düşecek. 

Rage 2 En az Sistem İhtiyaçları

Windows 7, Windows 8.1 yahut Windows 10

Intel Core i5-3570, AMD Ryzen 3 1300X CPU

8 GB RAM

Nvidia GTX 780 yahut AMD R9 280 GPU

50 GB boş alan

Rage 2 önerilen ihtiyaçlar

Windows 7, Windows 8.1 yahut Windows 10

Intel Core i7-4770, AMD Ryzen 5 1600X CPU

8 GB RAM

Nvidia GTX 1070 yahut AMD Vega 56 GPU

50 GB boş alan

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir