Arkadaşlık uygulamalarında danışmanlık dönemi!

Çevrimiçi arkadaşlık uygulamalarının popülerliği bilhassa son vakitlerde gitgide artıyor. Doğal, bu arkadaşlık uygulamalarında neredeyse birçok kişinin yaşadığı bir sorun kelam konusu. Randevu almakta epey kasvet yaşayan insan sayısı oldukça bir mevcut. Match.com platformu da bu mevzuya AskMatch hizmetiyle tahlil buluyor. Bu arkadaşlık uygulaması için danışmanlık hizmeti, buluşma ayarlamak isteyenler için devreye giriyor.

AskMatch neler sunuyor?

Buluşma basamağına gelen bağlantılar için kullanıcılar isterlerse Match’ten danışmanlık hizmeti alabilecek. Bu hizmet karşılığında Match sizi danışmanınıza bağlıyor. Ve danışman sizin platform içerisinde yaptığınız her hamleyi takip ediyor.

Yapay zeka her ne kadar çok güzel çalışıyor üzere gözükse de bu cins münasebetlerde maalesef başarısız oluyor. Gerçek beşerler tarafından verilecek bu danışmanlık hizmetinin, buluşma konusunda kahır yaşayan bireyler için hayli ülkü bir tahlil olduğu savunuluyor. Böylelikle ikili münasebetlerdeki işler daha da kolaylaşabilir.

Match’e gelen bu yeni özelliğinin akabinde öteki arkadaşlık uygulamalarında da görülmesi beklentiler ortasında yer alıyor. Yani arkadaşlık uygulamaları ilerleyen vakitlerde daha da profesyonel ortamlara dönüşebilir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir