Huawei P20 Lite 2019 sızdırıldı!

EMEA bölgesinin en tanınan orta sınıf telefon ailelerinden biri olan Huawei Lite serisinin yeni üyesi Huawei P20 Lite 2019 ortaya çıktı. Ortaya çıkan bilgilere nazaran Huawei’in telefonu, birçok akıllı telefon trendini de beraberinde getiriyor.

Huawei P20 Lite 2019 özellikleri nasıl olacak?

Ortaya çıkan bilgiler yanlışsız çıkarsa P20 Lite 2019 modelinde delikli ekran yer alacak. Bu ekran 5.84 inç boyutunda ve Full HD çözünürlüğünde olacak. Ayrıyeten Kirin 710 işlemcisinden güç alması beklenen akıllı telefonun 4 GB RAM‘i ve 64 GB dahili hafızası olacak.

4 art kameraya mesken sahipliği eden bu telefonun art kameralarından biri ana kamera iken oburlarının ultra geniş açılı, telefoto ve ToF kamera olduğu görülüyor. ToF kamera sayesinde bu aygıt da daha profesyonel derinlik ölçümü yapabilecek.

Pil kapasitesi ve ön kamerasıyla ilgili rastgele bir bilgi bulunmayan telefon mavi, kırmızı ve siyah renkleriyle gençleri amaç alıyor. Fiyatının ise 280 ila 330 euro ortasında olması beklentiler ortasında yer alıyor. Aygıtın ne vakit tanıtılacağı bilinmiyor, lakin yakın vakitte tanıtılacağı varsayım ediliyor.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir