OnePlus 7 Pro açılır kamerası ile 22 kg taşıyabiliyor

Dün yeni amiral gemisi modelini duyuran OnePlus, OnePlus 7 Pro modeliyle birinci kez açılır kameralı telefonunu da tanıtmış oldu. Tasarım ve donanım özellikleri bakımından hayli argümanlı olan 7 Pro modeli, OnePlus tarafından paylaşılan görüntüye nazaran açılır kamera teknolojisi konusunda da oldukça bir argümanlı. OnePlus 7 Pro açılır kamera ile bu görüntüye nazaran 22 kilogram tartı taşıyabilecek kadar dayanıklı!

OnePlus 7 Pro açılır kamera konusunda çok iddialı!

Paylaşılan görüntüde 7 Pro modelinin açılır kamerasına 22 kilogram yükünde bir beton kalıbın takıldığı görülüyor. Daha sonra bu beton kalıbı, açılır kamerası ile birlikte üste kaldırılıyor. 7 Pro’nun açılır kamerasının bu türlü bir durumda bile epey sağlam bir biçimde kalması, ne kadar sağlam olduğunu gösteriyor. Ayrıyeten bu açılır kameraya 300 bin sefer aç-kapat testi yapıldığı da belirtilmişti.

Açılır kameralarla ilgili en büyük sorun tahminen de dayanıklılıktır. Birçok insan bu mevzuda tereddüt edebilir. Ama OnePlus, en azından kendi akıllı telefon modelinde bunun sağlamlığını kanıtlıyor.

Bu saatten sonra öbür markalarından açılır kameralı akıllı telefon modellerinde benzeri ihtimamı göstermesi bekleniyor.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir