Uber sessiz mod dönemini başlatıyor

Telefonlardan alışık olduğumuz sessiz mod, bu defa Uber’de karşımıza çıkıyor. Alışılmış bu mod alıştığımız üzere özelliklere sahip değil. Uber sessiz mod yolcuların alabileceği premium bir hizmet.

Uber sessiz mod ile şoför irtibatı kesiliyor

Uber’in klasik versiyonunun yanında Uber Black ismi verilen lüks bir servisi daha bulunuyor. Bu serviste, artık konuşkan şoför istemeyen yolcular için yeni bir özellik mevcut; Uber sessiz mod. Birkaç yıldır mevcut olan Uber Black servisine birinci premium hizmet olan sessiz mod eklendi. Yolcu taşınabilir uygulama üzerinden bu modu seçtiğinde şoföre durum bildiriliyor.

Uber sessiz modun yanında yolcuların bagajları için yardım isteyeceği ya da tercih ettikleri kabin sıcaklığını şoföre bildirebileceği seçenekler de uygulamaya ekleniyor. Ayrıyeten premium servisi tercih eden bu yolcular rastgele bir sorun olduğunda direkt müşteri hizmetlerine bağlanabiliyor.

Aslında baktığınızda tüm bu hizmetleri alabilmek için direkt şoförle konuşmak kâfi. Lakin teknoloji artık bunun yolcu için yapmaya başlıyor.

Uber Black ve Uber Black SUV kullanıcıları mevcut Uber servisinden yüzde 100 daha değerli olarak hizmet veriyor. Bu teknolojik yenilikler de esasen yolcuların kendini daha özel hissetmesini sağlıyor.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir